Om Diploma Talarförmedling

En del av Diploma Group

Samtliga våra tjänster är onlinebaserade och vår utgångspunkt är att leverera högkvalitativ utbildning med hjälp av den senaste tekniken inom digital media.

Diploma Group hjälper företag och organisationer att utbilda sin personal via digital kunskapsöverföring med film som verktyg. Vi erbjuder digitala diplomutbildningar, streamade föreläsningar samt skräddarsydda filmproduktioner för företag och organisationer.

Vi bygger även skräddarsydda lärportaler där ni kan ta del av digital utbildning på ett lättillgängligt och inspirerande sätt.

Besök gärna någon av länkarna nedan om du vill veta mer.

Onlineutbildning | Lärportal | Diploma Produktion | Föreläsare | Diploma Group

Vi är Diploma

Björn Nielson

Talarförmedlare


bjorn.nielsen@diplomagroup.se

0707 - 19 18 08

Stefan Laffranchi

VD


stefan.laffranchi@diplomagroup.se

08-519 42 803

Dennis Tillström

Produktionschef


dennis.tillstrom@diplomagroup.se

0738-79 50 68

Martin Franson

Utvecklingschef


amartin.franson@diplomagroup.se

08-519 42 802

Joel Karlsson

Designchef


joel.karlsson@diplomagroup.se

08-519 42 800

Niclas Mårdfelt

Utbildningschef


niclas.mardfelt@diplomagroup.se

08-519 42 800

Anna Peira-Ohlsson

Kundserviceansvarig


anna.peira-ohlsson@diplomagroup.se

08-519 42 801

Nicholas Selman

Filmproducent


nick.selman@diplomagroup.se

0728 - 65 35 72

Sara Lilja

Copywriter


sara.lilja@diplomagroup.se

0730 - 97 00 25

Anton Tannerstad

Redigering och visuella effekter


anton.tannderstad@diplomagroup.se

0793 - 48 74 20

Kent Ganebrant

Key Account Manager


kent-ganebrant@diplomagroup.se

0723 - 03 23 10

Patrik Hanson

Säljpartner - Stockholm


patrik.hanson@diplomagroup.se

0702 - 65 91 55

Per Wigart

Säljpartner - Göteborg


per.wigart@diplomagroup.se

0708 - 86 48 04

Lasse Löfquist

Utvecklare IT


lasse.lofquist@diplomagroup.se

08-519 42 800